لیست شرکت کنندگان ۹۷


شرکت کنندگان سالن A4

 

نام شرکت Name شماره غرفه
رویداد استارتاپی کشاورزی Agritechsw F2
نفیس پردازشگر دانش (ناپادا) NAPADA F3/1
دانشگاه تهران (پردیس ابوریحان) University of Tehran (Aburaihan Campus) F3/2
ماهنامه شکوفه Shokufeh Magazine F3/3
پارس حیات کویر Pars Hayat Kavir F3/5
آسمان سرخ آدینه (پرومک) Aseman Sorkh Adineh (Promak) F3/6
نو آوران کیهان پلاستیک پارسام Keyhan Plastic F4/1
پرواز گستران نگارین سیرنگ Parvaz Gostaran Negarin Sirang F4/2
سپنتاب Sepantab F4/3
محل برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی Seminar Site G2
تولیدی گهرزای یزد Goharza Yazd G3/1
جهان کشت گستر اکسین Jahan Kesht Gostar Oxeen G3/2
توسعه صنایع پلاستیک ایران Iran Plastics Industries Development G3/3
ایران دریپ Iran Drip G3/3
جهانبخش Jahanbakhsh G4/1
پرشین دریپ Persian Drip G4/2
آبیار کالا ایرانیان Abyarkala G4/3
زلال رود اتصال Zolal Rood Etesal G4/4
صنایع نیلوفر پلاستیک یزد Niloofar Plastic Yazd G4/5
سبز پوشش مینا Sabz Poushesh Mina J1
ماهنامه برزگر Barzegar Magazine J10
سبز اندیشان قطره Sabz Andishan Ghatreh J2
فخراور تهران Fakhravar Tehran J3
گسترش فناوری همت Hemmat Technology Development J4
آب آفرین سیستم Abafarin System J5
سمن پلاست Saman Plast J6
امیر توسعه بندر Amir Tose’e Bandar J7
طارم پلاست Tarom Plast J8
ارس بذر Agricultural Research and Seed Production (Aras Bazr Co) J9
اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران Iranian Aviation and Space Industries Association

 

لیست شرکت کنندگان سالن A5

نام شرکت Name شماره غرفه
اندیشه نگار انرژی (آنکو) ANECO A1/1
مشهد لودر بهنام Mashhad Loader Behnam A1/2
ماهنامه سنبله Sonboleh Magazine A1/3
گلپا صنعت ایرانیان Golpa Iranian Industrial A1/4
تعاونی خدمات کشاورزی بکتاش بهنمیر Cooperative Service Agricultural Baktash Bahnamir A2/1
قطعات آهنگری خراسان Ghateat Ahangari Khorasan A2/2
ماشین برزگر همدان Hamedan Machine Barzegar B1
تراشکده Tarashkadeh B2/1
سبز دشت Sabz Dasht B2/2
پاویون کشور ایتالیا DESK ICE B3/1
UDOR B3/2
SERIGRAFIA B3/3
AMA B3/4
BRAGLIA B3/5
ICE/FEDERUNACOMA B3/6
SIGMA B3/7
اصفهان ماشین اسپادانا Isfahan Machine Espadana B4
رام صنعت بهاره Ram Sanat Bahareh C1/1
پردیس کشت ابزار Pardis Kesht Abzar C1/2
گروه تولیدی ماشین سازان بادله طبرستان Badeleh Agricultural Pleasure C2
سام آرین ماشین Sam Arian Machinery C3
ماشین سازی هادی Hadi C4/1
سینا رینگ بهاران Sina Ring Baharan C4/2
تراکتورسازی عمران سیرجان Omran Sirjan Tractor C4/3
ماشین صنعت خالدیان Mashin Sanat Khaledian C4/4
ماشین صنعت سورنا Sorena Industrial Machinery D1/1
سنابل اصفهان Sanabel Isfahan D1/2
ادوات کشاورزی دانا Dana Industries D1/3
بازرگانی گت گروه GAT Group D2/1
فناب صنعت گلپا Fanab Sanat Golpa D2/2
ادوات کشاورزی نوروزی Norouzi Agricultural Machinery D3/1
تعاونی مکانیزاسیون کشاورزی برادران پور اسماعیل Cooperative Company Agricultural Mechanization Brothers Pouresmaeil D3/2
تجارت گستر آرارات Trade Gostar Ararat Asia D4/1
ستاد اجرایی اتماک – آی‎فارم ATMAK – iFarm D4/2
سازمان امور اراضی کشور Land Affairs Organization of Iran E10
کشت گستر تبریز Kesht Gostar Tabriz E11
سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی Agricultural Research, Education and Extension Organization E12
(انجمن سازندگان ادوات، ماشین های کشاورزی و قطعات یدکی (سامک Manufacturers Association of Agricultural Machinery and Spare Parts of Isfahan Province E13
ماهنامه کشاورز Keshavarz Magazine E14
سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of Iran E15
مجمع ملی خبرگان کشاورزی کشور National Assembly of Agricultural Experts E5
آتیلا صنعت اندیشه Atila E6
پارسیان جنوب Parsian Jonoub E7
رنجبران لیزر ماشین Ranjbaran Laser Machine E9